Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Pravidla

Pravidla TSG ligy

1) Turnaj je neplacený, patří do kategorie neoficiálních na fotbalovém manažeru www.mifa.cz a pro ostatní týmy je uzavřený. Hraje ho pouze 12 manažerů z naší komunity.
 

2) Hraje se v jedné skupině každý s každým, doma i venku, tedy celkem 18 zápasů a probíhá přes 2 sezóny manažeru MIFA.
 

3) Rozlosování bude prováděno přes fotbalový manažer www.mifa.cz přes automatické plánování, každý manažer odpovídá za kontrolu svých zápasů a ověření, že nedošlo k chybě nebo opomenutí ze strany organizátorů.
 

4) Pokud zápas nebude sehrán v řádném termínu, oběma týmum se do tabulky zapisuje 0 bodů a není možnost opravy. Jedinou výjimkou je pokud některý z týmů hraje MP nebo turnaj které se na MIFA hrají ve čtvrtek stejně jako tyto ligové zápasy. V takovém případě je nutné domluvit co nejbližší možný termín sehrání a oznámit nový termín v sekci vzkazy.
 

5) Každý manažer smí hrát tento turnaj pouze s jedním týmem. Tým může mít na každý ročník jiný, musí však změnu ohlásit do prvního ligového zápasu příslušného ročníku fotbalového manažeru Mifa.
 

6) Kdykoliv bude mít jeden z manažerů problém v turnaji, nebo s jeho fungováním je povinen okamžitě vše nahlásit manažeru Tomás Torquemada, jinak nemusí být později jeho problém vyslyšen.

 

7) Do zápasu je možné nasadit pouze 5 hráčů jiné národnosti (cizince), stejně jako je tomu v ligových zápasech MIFA.

 

8) Dovoluji si kdykoli vyžádat změnu pravidel v rámci zatraktivnění hry. Po vyzkoušení v turnaji se po dohodě s manažery změna zanechá, nebo změní. O všem budu průběžně informovat na tomto webu.

9) Manažer před každým ročníkem nahlásí tým,který nebude hrát MP!To platí i v rozehrané sezoně a druhou půlku kdyžtak dohraje s jiným týmem...organizátor si vyhrazuje právo,to bez nahlašení dotyčného manažera udělat sám!!!

 

 
 
TOPlist